Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretném megtanulni magamtól...

Szeretném megtanulni magamtól a web-programozást. Hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Mennyi idő alatt lehet megtanulni? Olyan szintre szeretnék jutni, hogy pénzt is tudjak vele keresni.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. szept. 24. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát...Magadtól nem hiszem ,hogy rendesen meg tudsz tanulni programozni ,de persze megpróbálhatod csak nehogy az legyen ,hogy megutáld a programozást :) Egyébként vannak nagyon jó könyvek + internet (videosmart-on vannak a programozásba bevezető videók magyraul vagy esetleg ha van annyi angol tudásod akkor youtube)Persze vannak ezzel foglalkozó weboldalak,fórumok is. Itt nyugodtan kérdezz a profiktól ha elakadtál valamiben. Egyébként én annyira nem értek hozzá...Sőt szinte semmilyen programozói tudással nem rendelkezdem ,de ajánlom neked a HTML programozást. Sok helyen használják és szerintem kezdésnek jó választás. Utána php stb.


Lehet hülyeséget mondtam.... Majd biztos lesz valaki okosabb aki tud használhatóbb választ adni ,de azért remélem én is segítettem valamit :)

2011. szept. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagy Gusztáv donationware formában árulja a könyvét: [link]
2011. szept. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!