Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Telefonommal ( nem ratyi a...

Telefonommal ( nem ratyi a telefonom) fényképet készítek és felteszem a számítógépre akkor sötétebb lesz, mit lehet csinálni, h ne legyen sötétebb?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 26. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha van office a gépeden, akkor annak része a Picture Manager, annak van olyan funkciója, hogy automatikusan beállítja a kontraszt és fényerő paramétereket. Sokat tud javítani egy képen.

Lehet, hogy hülye a kérdés, de biztos, hogy a monitorod jól van beállítva?

2009. ápr. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En a kepek javitasara a Photofoltre nevu programot hasznalom

amit innen letolthetsz: [link]

Egyszeru hasznalni es eleg sok mindent tud!

2009. ápr. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok,bocsi,de elirtam:Photofiltre
2009. ápr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok. A Photofiltre-t én is csak ajánlani tudom. Egy ideje már nem ingyenes a program, így nem tudom, hogy a shareware verzióban milyen korlátozások vannak.

Egyébként rengeteg olyan progi van a neten, ami ingyenes és alapvető funkciókkal rendelkeznek, mint pl a kép korrekció. Nézz körül a www.szoftverbazis.hu oldalon.


A másik a Picasa, ami egy Google termék, szintén nagyon jó és ingyenes. Innen letöltheted:

[link]

2009. ápr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!