Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogy ne akadozzon...

Mit tegyek? Hogy ne akadozzon nagyon? Gta vice city-t feltelepítettem egy pentium 2-es gépre 350Mhz proci,128 Mb videókártya,192 Mb ram. SP 2 WINDOWS XP.

Figyelt kérdés

kipróbáltam és akadozik rendesen, de kitöröltem az audio mappából az Mp3 és Wav fájlokat, így a játék közben nincs hang. De viszont már egy kicsit jobb lett, de még mindíg akadozik.

Mit lehet még törölni? Hogy jobban menjen?

Vagy mit tegyek?


2011. szept. 25. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Kisebb képfelbontás/erősebb gép.
2011. szept. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, de a barátom csak ilyen gépet kapott!
2011. szept. 25. 15:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, ez a gép manapság már tényleg 0 -t sem ér. Nagyon-nagyon brutálisan gyenge, ezen az XP is csak kínlódik, de mint a fene. 10-15000Ft -okért lehet kapni olyan gépeket, amin már nezetni tudsz, és ilyen játékok, mint a Vice City lazán elfutkosnak rajta. Ezen, ezzel a géppel nem tudsz segíteni, nem csoda, hogy akadozik.
2011. szept. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ez az, hát tényleg nincs mit tenni, szólok a csákónak hogy gyűjtsön egy jobbra, vagy hátha van gazdagabb családi rokonsága, oszt talán kaphat egy jobbat. A csákó még csak 13 éves, s mit sem ért, (a szülejivel együtt) a gépekhez. Oszt ezt a szart meg a nyakukba sózták!
2011. szept. 25. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!