Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen számítógépet ajánlanátok?

Milyen számítógépet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk kifejezetten azért szeretnék venni, egy másik számítógépet, hogy azon legyenek a játékok. Főként itt The Sims3-ra és kiegészítőire gondolok. Akkor milyen gépet ajánlanátok, illetve az nagyon drága lenne? Mert nekem most laptopom (Acer) van és azt mondták erre nem lehet feltenni. És erre nem is szívesen raknám, mert ezen filmek vannak és képek, meg erről netezünk.
2011. szept. 27. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, csak a Sims 3ért azért elég nevetséges lenne egy külön új gépet venni, ráadásul annyira olcsón azért nem is lehetne megúszni, ha mindenre szükséged lenne.

Meg kell nézni pontosan a laptopod paramétereit, előfordulhat hogy elfut rajta.

Az meg hogy filmek vannak rajta meg neteztek róla, oszt és?

Nem képeknek, zenéknek, filmeknek, játékoknak külön számítógép, az kicsit erős lenne azért...

A legolcsóbban talán egy használt Xboxal úsznád meg, 20-30 között találni, a Sims3 is megvehető használtan pár ezerért szerintem.

2011. szept. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Osztom az előttem szóló véleményét. A lapostokod valszeg-nyilván nem teljesít valamennyit ezekből:


CPU: XP (Service Pack 2): Pentium IV 2.0 GHz / Athlon XP 2000+, Vista (Service Pack 1): Pentium IV 2.4 GHz / Athlon XP 2400+

RAM: 1 GB (XP (Service Pack 2))

1.5 GB (Vista (Service Pack 1))

VGA: Graphics: GeForce FX 5900 / Radeon 9500, Graphics Ram: 128 MB


Ha csak a SIMS3 az őrület tárgya, vagy csak játszadozásra kell akkor tényleg konzolban gondolkozz helyette. Azon persze nem fox szöveget szerkeszteni..


Ellenkező esetben nézd meg/kérdezz rá az ACER géped kompatibilis e erősebb könfigurációval.(erősebb proci, videokártya, ram..) De gyanítom, még így is a konzol lesz a legjobb megoldás.

2011. okt. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!