Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyire lesz baja a laptopnak...

Mennyire lesz baja a laptopnak, ha sokat van alvó állapotban? Hogyan kell frissítéseket és vírusirtókat telepíteni rá angol nyelvű oldalakról?

Figyelt kérdés
Félek kikapcsolni a gépet, mert akárhányszor bekapcsolom,mindig valami figyelmeztetés jön, Pl.Windows Live Messenger,vagy Adobe Flash Player... és be is hozza a magyar nyelvű oldalt hozzá, de utána a következő már angol, és egyébként sem nagyon értek a géphez+segítségem sincs+a gépet is kaptam... Segítséget előre is köszi
2011. szept. 28. 07:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát pedig segitség kéne attól akitöl kaptad.

mert gondolom te semit nemtudsz mondani laptopodról meg a rajta lévö windowsról (pontos adatokat!)

ha van rajta virus irtó nem kell nagyon félned ezektöl nem tudom pontosan mikregondolsz mik jönek elö

de aki feltete neked gépet anak szólj

roszul csinált valamit ha weboldalak jönek elö vagy olyan amit nem is használsz

mást nem nagyon tudsz teni mert még ha képek,alapján néznél is dolgokat amit kel,csinálni félö hogy elrontasz valamit aztán mégjoban mégjoban...

tehát helyi közvetlen segitség kel neked

virus irtót akor,linkelnék ha tudnám hogy nincs a laptopon

amugy Avast Free virus irtó magyar és magyar a honlapja

www.google.hu -un beirod ezt Avast Free és elsö link az oldalára visz szerintem

de linkelem,mindjárt

viszont ha van virus irtód vagh nemtudod akor ne ted fel mert baj lesz belöle.

2011. szept. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

letoltes.pcworld.hu/letoltes/7911


Innen letöltheted (de csak akor,ha tudod,hogy NINCS virus irtód)

virus írtók pl: Avira, AVG, NOD32, Norton Internet Security, Microsoft Security Essential, Kaspersky, F-Secure, Panda, Bit Defender, és még sok más.

.

amugy alvó álapottól nagyon nem,lesz baja föleg ha töltöröl megy

söt job mintha bekapcsolva lene

viszont ha hoszab ídöre nem használod akor

Hibernálás, ezel töbet fog tölteni mikor bekapcsolod viszont még ha lemerül,akku akor is viszajön ahogy volt mert a merevlemezre ment mindent (igen "kikapcsolni" vagyis hibernált álapotba is,lasaban fog kerülni és ugy fog tüni mintha kilene kapcsolva)

2011. szept. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Frisitéseket

Start menü > Windows Update böl kell telepiteni és érdemes hogy ne legyenek biztonsági rések

de atól,füg hogy aki,csinálta az felfrisitete e

mert ha semenyire sincs akor,rengeteget kel,frisitened ... szóval,bonyolult

vagy ha automatikus fristések be vanak,kapcslva akor magatól,frisit viszont

hogy rendesen települjenek,és müködjenek ahoz ujra kel,indulnia gépnek ! és te ezt nem,akarod :)

viszont ha nem indul ujra lehetnek problémák idövel (akor ha felfrisült és sose inditod ujra, persze alapból nem kelene problémának leni igy sem)

.

ólvasgas utána mi hogy van a gépel

programokal, windows al, stb... mert igy nem lesz jó

sokat nem kel tudni csak,azért tud mit csinálsz (ha már internetezel,is a gépel)

2011. szept. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Uhhh... köszi, hát ez tényleg nem fog menni egyedül...

Vmi Avira van a gépen(ilyen kis esernyős)az is mindig előjön kis ablakba alul, vmi 'Buy'-ra kattintva hozza az angol oldalakat, onnan pedig nem tom tovább..

Azt is tudom, hogy valahol csekkolni lehet a gépen, hogy be vannak-e kapcsolva a vírusirtók(ha vannak), de nem tudom hol...

2011. szept. 28. 09:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Avira ból is van

Avira Free (persze angol az is)

lehet te nyomsz el valamit avirán mert free hirdeti hogy ved meg teljest de nem,kel,vele,foglalkozni

viszont ha az a valaki öszerakta és a fizetöst tete fel,akor még anyit se ért hozá mint te:s

nincs valami informatikus ismerösöd?

amugy komolyan gondoltam hógy utána kéne kicsit járnod tanulgatnod

ha rendszeresen használod gépet

föleg internetezésre is.

!!?? olyan nincs hogy senki sincs szerintem

vagy igen?:(

neten pcworld amit én is linkeltem ot olvasgathatsz

persze ami kezdö felhasználóknak szól

vagy valami jó oldal ahol alapokat elolvasnád

és máris nem katingatnál mindenre amit meglátsz

elsö amikor,felugrik valami ami azt se tudod,mi és nem kapcsolatos egyáltalán azal amit nézegetél neten akor bezár ra mész és nem kiváncsiskodsz:)

de sok minden más is van...

2011. szept. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
OK!! Köszönöm szépen!! :-)
2011. szept. 28. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!