Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet megujitani a...

Hogy lehet megujitani a facebookot?

Figyelt kérdés
Úgy értem, sokaknak megújult a kezelés. Felül a neve kivan irva az adatlap helyett stb. nekem ez nem ujult meg, lehet azért mert sose jelentkezek ki. Hogy csinálhatnám meg?
2011. szept. 28. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudsz rá hatással lenni. Magától fog átváltani (majd valamikor), sem siettetni nem tudod, sem visszaváltoztatni ha majd nem fog tetszeni.


Mivel több százmillió felhasználó van az oldalon, egyszerre mindenkinek nem lehet átváltani a profilját. Így is két-háromféle profil van használatban, mire a lista végén lévőkig eljut a változtatás, az elején lévőknek teljesen új lesz, míg a középsők az eggyel korábbi változatot használják.

2011. szept. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megszokta kérdezni hogy akarja hogy frissítse!-csak angolul sajnos. Rá is mentem a chat frissítésre kér volt :D Persze mire mindenkinek felrakják időbe telik. Egyébként akiknek az új felület van azoknak nem tetszik.
2011. szept. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!