Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ciki ha egy evig jatszottam a...

Ciki ha egy evig jatszottam a sanandreas-t? Nem pajakat vittem, inkabb csak ugy furikaztam.

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem ciki, egyébként a páLYát ly-al kell írni. Ja és egy pályából áll az egész játék, aminek a nee San Andreas, és több része van, mint Los Santos, Las Venturas, Bone County stb.
2011. szept. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az sokkal cikibb, hogy alapvető szavakat sem tudsz leírni.
2011. szept. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt megkaptam!
2011. szept. 29. 14:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam ugyanezt csináltam de én csak egy hétig, mert aztán mindig lefagyott mielőtt függő lettem volna:D
2011. szept. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem ciki nyugi. :D

Csak a helyesírásra tényleg vigyázz.

2011. szept. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

Ha a valóságban nem rugdosod össze az embereket, ütöd le őket baseball ütővel pár forintért és nem rángatsz ki embereket a kocsijukból, akkor nem gáz.

Ha ezeket csinálod, akkor viszont igen és inkább add fel magad sünéknél és ne akarj 5 csillagos körözést elérni :D

2011. okt. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem ciki, én 2005-től mai napig játszok vele, már kb. 300.000 ölésem van a statisztika szerint
2021. márc. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!