Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet fájlokat megnézni...

Hogyan lehet fájlokat megnézni vagy "visszahozni" a gépbe, amiket véletlenül kitöröltem a lomtárból? NAGYON fontos adatok! Csak egy véletlen pillanat volt. (Windows XP természetesen)

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Van számtalan program, használd a google-t.
2011. szept. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2011. szept. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
el baktatsz a kürt nevezetű céghez ott a formatált vinyoról is visszahozzák az adatkat
2012. máj. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ha a lomtárbol törölted akor nemtom de amugy ott visza lehet hozni
2014. febr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A formatált winyóról magad is bármikor vissza állíthatod egy másikra a "Portable_GetDataBack_FAT_NTFS_v3.03_AIO.exe" programal.


Csak képeket a memória kártyáról a

"DIGITAL_IMAGE_RECOVERY__setup_ir.exe" programmal szoktam lementeni.


Ezek letölthetők ingyenesen. Volt, amikor nem találtam a sajátom és megpróbáltam leszedni valahonan a netről, de elsőre olyan forrásokra akadtam ami vírusos volt és a védelem riadózott nekem. Aztán ker4estem további lehetőségeket és sikerült egyik helyről letölteni simán.

Szóval az jó, ha van valami friss adatbázissal rendelkező védelem vírusok ellen, mert különben gond lehet.

2014. szept. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!