Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a konfigról?

Mit gondoltok erről a konfigról?

Figyelt kérdés

Alaplap ASUS M4A88T-M

Processzor AMD Athlon II X3 455 3.30GHz AM3 BOX

Memória KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz

Videókártya VTX3D VX6450 1GBK3-HV3

Merevlemez SAMSUNG 500GB F3 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ

Optikai-egység NEC AD-7260S Fekete


Elég a táp? És az AMD procik jók, vagy inkább INTEL? Milyen játékok mennének rajta?

Billentyűzet + Egér GENIUS KB-C100 Magyar Fekete

Ház CODEGEN 3348-A11 450W

Monitor AOC e943FWS

Hangkártya CREATIVE Sound Blaster 5.1 VX

CPU hűtő XILENCE COO-XPCPU.AM2.Q


2011. szept. 30. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy harmatgyenge gép. Ettől eltekintve az összeállítás nem is túl szerencsés, mert egy A8-as önmagában erősebb, mint a fenti processzor+videokártya. A külön hangkártyának túl sok értelmét nem látom, lévén az alaplapon is van integrálva.
2011. szept. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mennyiért? Valaki el akarja adni, vagy te válogattad össze?


NEm néztem utána, de majdnem biztos vagyok benne, hogy külön hangkártya nem kell bele.


Codegen ház+tápról le fognak beszélni, én nem teszem, az előző 8 évig bírta, csak már én nem bírtam és vettem újat. A teljesítménye bőven elég.


Külön procihűtő nem kell, BOX-os a procid, adnak hozzá hűtőt. Ha nem húzod az egekbe, akkor jó a gyári hűtés.


Vadiúj játékok is elmennek rajta, csak a grafikája nem lesz olyan hűdekiváló. A videókártya nagyon harmatos. De hát azok vesztenek tán leggyorsabban az értékükből, jövőre lecserélheted egy olyanra, ami jobban passzol a procihoz.


Intelből hasonló tudású konfig nem lenne olcsóbb.


Ramot most vegyél, fillérekért van! Akár 2x4 gigát. Ha maradsz a 4 gigánál, akkor is olyat vegyél, ami KIT megnevezésű, mert azok bizonyítottan nem akadnak össze, kicsit gyorsabbak is.

2011. szept. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a videókártya belépő szint, az új játékokat minimumon se biztos h szaggatás nélkül vinné. legalább egy 6670esben gondolkozz.

tápot feltétlenül minőségit válassz! esetleges hálózati hiba esetén sokkal kisebb az esélye h elfüstölje a gépedet. egy 400 w-os fsp vagy chieftec elég, és nem kerül olyan sokba.

hangkártya és plussz procihűtő nem kell, az így megspórolt összeg mehet a tápba és ha kijön akk egy erősebb videókártyába

2011. szept. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És ez? [link]
2011. szept. 30. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!