Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a lejátszó?...

Miért csinálja ezt a lejátszó? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Írtam aerobicra egy cd-t. Tudjátok, milyenek az aerobic cd-k, a számok között nincs szünet, hanem folyamatosan játssza le, össze vannak mixelve.

Na viszont ezzel van egy kis bibi. Mégpedig az, hogy itthon a számítógépem és a dvd-lejátszóm is jól játssza le a zenéket, viszont órán betettem egy magnóba, és az 1-2 másodperces szünetet tart a számok között. Miért?

A dalok wma formátumban vannak. Segítsetek légyszi!


2011. szept. 30. 18:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"a számok között nincs szünet" vagy "szünetet tart a számok között" Melyik igaz?

A számítógép lejátszóján általában alapban az a beállítás, hogy folyamatosan játsza le a listán levő számokat. Egy egyszerű lejátszóban - gondolom -, nincs memória, így számonként hallható az anyag. Minden számot külön indít, ezért idő kell, hogy megtalálja.

2011. szept. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Na akkor még egyszer: az aerobic cd-k olyan zenék, ahol egybe vannak mixelve a zenék, mint mondjuk egy discoban, ahol két szám között nincs szünet. (nem tudom ennek a hivatalos megnevezését, de nem is ez a lényeg)

Ezen a cd--n, amit most írtam, viszont ha beteszem a magnóba, szünet van a számok között. De csak a magnóban, mert a dvd-lejátszóban meg rendesen lejátssza.

2011. szept. 30. 19:25
 3/12 anonim ***** válasza:
Szar a magnód. Ennyi. Lassan tudja a következő számot beolvasni.
2011. szept. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Döntsd már el, hogy mi van a lemezeden! Vagy legalább ellenőrizd.

Egy darab zene vagy sok számot raktál egymás után?

Ha egy számként szerepelne, akkor meglepő volna, hogy a magnó felismeri, mikor van két szám között váltás.

2011. okt. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Tudod egyáltalán, hogy néz ki egy aerobic cd?

A zene folyamatos, viszont a számok között lehet léptetni is. Viszont sajnos ezen a cd-n nem folyamatos a zene, de csak ha a magnóba teszem be. És csak ezt a cd-t játssza így le, a többi aerobic cd-met nem.

2011. okt. 5. 18:15
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha kicsit visszább olvasol akkor láthatsz egy tökéletes választ...
2011. okt. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Na jó, hagyjuk. Úgy látom, máshoz kell fordulnom segítségért.

A magnóm nem szar, mert minden más aerobic cd-t normálisan le tud játszani, úgy, ahogy kell. Csak ezt nem. Nem fura?

2011. okt. 6. 17:01
 8/12 anonim ***** válasza:

Akkor meg a cd szar. Nem fura? Más módon/sebességgel/közökkel lett kiírva más fájlméretekkel ezért nem tudja így lejátszani. A számítógépnek könnyű. Az előre beolvassa szívesen.


De amúgy se a számítástechnika részhez tartozik a kérdésed. Az elektromos eszközök rész fele keress.

2011. okt. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Na kösz a sok építő jellegű választ. Rájöttem magamtól, hogy mi a rossz. Amikor átmásolom a cd-t, akkor egy kis négyzetet ki kell pipálni és kész.
2011. okt. 9. 12:20
 10/12 anonim ***** válasza:
Na látod hogy igazam lett? A CD volt a szar. És még te sopánkodsz hogy milyen jók a válaszok.
2011. okt. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!