Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Forró tea ömlött a laptopom...

Forró tea ömlött a laptopom billentyuzetére, azóta a gombok használhatatlanok. Ennyi volt?

Figyelt kérdés
Tegnap óta szárítottam a tűző napon, szét is szereltem, de nem reagál.
2011. szept. 30. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak a klaviatura nem reagal vagy az egesz gep nem indul? Ha az egesz gep nem akkor az szerviz, ha csak a billentyuzet, akkor szedj ki minden gombot mosd meg oket, nedves valamivel torolgesd ki alattuk is, utana pedig probald hatha mukodni fog. Ha pedig nem, akkor egy uj billentyuzet, de az is lenyegesen olcsobb mint uj gep.
2011. szept. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pontosan mi a hibajelenség? Külső billentyűzetről működik, vagy el se indul stb. Ha amúgy működik, akkor csak a bizonyos gombok nem mennek, vagy egyik sem? Más hibajelenség van?


Amúgy szerintem egyrészt szárítsad még, de ne a tűző napon, másrészt ha nem használ a szárítás, akkor szedd szét, vedd ki a billentyűzetet, mosd ki zuhannyal alaposan, szárítsd ki, és próbáld újra, hátha. Ha nem működik még mindig, akkor billentyűzetcsere remélhetőleg megoldja.

2011. szept. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
valószínűleg cserés a billentyűzet, én is csináltam már vörösborral
2011. szept. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyik gomb sem reagal. De a gep mukodik. Kulso billem nincs sajna, de azzal talan mukodne. Atmostam zuhannyal jo alaposan, elotte mososzeres vizbe aztatva. Most szaritom felakasztva, talan igy menni fog.
2011. szept. 30. 22:53
 5/6 A kérdező kommentje:
Hallottam még erről a rizsbe pakolásról is, de anyám megölne :)
2011. szept. 30. 23:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Rizsbepakolás víznél működhet. Neked egyéb adalék is volt a teában ami megtépázhatta a dolgokat.
2011. okt. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!