Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A pendrive-ot meg lehet javítani?

A pendrive-ot meg lehet javítani?

Figyelt kérdés
Be volt dugva a gépbe és a lábammal véletlenül meglöktem, azóta nem működik mit csináljak? El vagyok keseredve.
2011. okt. 1. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
el is lehetsz...
2011. okt. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kössz az OFF-ot..
2011. okt. 1. 18:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Én kulcstartóként használva rácsuktam az ajtót és a dugaszrésze teljesen kilapult. Óvatosan szétszedtem, laposfogóval kijavítgattam az eltorzult lemezeket, egyik érintkezőt vissza is kellett forrasztani, de szerencsére azóta is használom. (Két éve)
2011. okt. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy meg-e lehet, de az biztos, hogy nem érné meg, mert most fillérekért vehetsz 2-4-8 gigás "pendrájvokat".
2011. okt. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt így nehéz megmondani. Szét kell szedni és látszani fog, hogy javítható-e a baja.
2011. okt. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Abszolút nem torzult el rajta semmi, csak nem működik..hétfőn beviszem a szervizbe, lesz, ami lesz..:S

2011. okt. 1. 18:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Elméletileg javítható, de csak akkor ha nem olyan helyen sérült meg ami miatt javíthatatlanná vált - van rajt ilyen rész is. Hogy meg e éri megjavítani az már más kérdés. Az ugyanis attól függ van e rajt valami olyan fájl(ok) ami nagyon fontos neked... Ha nem tudod megjavítani és fontosak az adatok amik rajt vannak, akkor vidd el adatmentőkhöz hogy lementsék róla és vegyél egy új pendrive-ot...
2011. okt. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Legalább noname pendrive? mert az én kingmaxomat úgy ahogy van kitörtem a laptopom usbjéből de meg lehetett csinálni.
2011. okt. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az enyém Kingston.
2011. okt. 1. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!