Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Packard...

Girl96 kérdése:

Mi a véleményetek a Packard Bell F4037-BV-355HG notebookról? (Jobb mint a Dell Inspiron Mini 10-nél? )

Figyelt kérdés

Néhány adat:

Packard Bell F4037-BV-355HG notebook

15,6 HD LED kijelző

Intel Core 2 Duo P7350 processzor / 2 GHz /

SuperMulti DVD-író

2 in 1 kártyaolvasó

1.3 MP webkamera

wifi

Linpus operációs rendszer

500 GB a HDD

3 G RAM


Ja , és ha van benne DVD író akkor olvasó is ?


2011. okt. 2. 11:00
 1/7 anonim válasza:
100%
A leírás alapján elég jónak tűnik, habár ha windows akarsz tenni rá, nem biztos, hogy könnyű lesz mindenhez drivert találni. A DVD író tud olvasni is.
2011. okt. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A windows alatt az operációs rendszerre gondolsz ?

Mert Linpus op.rendszert irtak.. Az nemjó? Vagy azon kívül még tenni kell rá.. ? [ bocsi.csak nem nagyon értek hozzá. :)) ]

2011. okt. 3. 16:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a Packard Bell-el van rossz tapasztalatom. Digitális fényképező, a vásárlás napján napján tönkrement. (sohasem működött) Először azt hittem egy ismert márka, aztán rájöttem hogy miért ismerős... A Packard a (Hewlett Packard-ból) ami neves márka, a Bell pedig a Dell miatt, ami szintén egy neves márka. A Packard Bell pedig szerintem 1 kínai gagyi. Szóval ne vedd meg!

2011. okt. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ehhez hasonló laptopom van, és semmi bajom nincs vele. Használom egy ideje. A drivereket a gyártó honlapjáról ( [link] ingyen le tudod tölteni, csak ki kell választanod mi kell.

Egyébként csak Windows XP-t nem tudsz rátenni - legalábbis az enyémre nem jó-, Vista és 7 viszont tökéletesen fut. Talán a 64 bites is, de az így nem biztos. Oprendszert bármilyet tudsz rá varázsolni XP-n kívül.

Van benne olvasó, igen. :)

Egyébként egész jó konfig, nekem csak a 2 GHz-s proci nem tetszik, mert kicsit gyengének érzem, de ha nem vagy nagyon komoly felhasználó, azzal sem lesz baj.

2011. okt. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Corában, műszaki osztályon PackardBell Linux operációs rendszerrel 83 ezerért volt kapható augusztusban. Megnéztem, jó nagy a kijelzője, de már az első bekapcsolásnál (boltban) kiderült, hogy pixeles. A raktári többi példány se volt sokkal jobb (zörgő venti, nem kapcsol be stb.). Feladtam, második gépnek kéz alatt vettem nagyon olcsón egy régi IBM notebookot, BIOS elem és akku csere után feltettem rá a Linuxot. Kiválóan fut, semmi baja, ez még nem kínai gagyi.
2011. okt. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Linpus operációs rendszer? Ezeket lehet letölteni: [link]

Alighanem valamilyen kínai nyomdában készült az ismertetője és elírták.

2011. okt. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
42%
Vedd meg a Dell Inspiront, az minőség.
2011. okt. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!