Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Dvdre kiírtam egy filmet,4x-es...

Dvdre kiírtam egy filmet,4x-es sebességgel, de nincs hang. Mi lehet a gond? Az írással lehet a gond, vagy a lejátszóval?

Figyelt kérdés

a tv és a lejátszó sincs lehalkítva, de hang az nincsen


próbáljam meg ismét kiírni a videót 8x-os sebességgel?


2011. okt. 2. 12:33
1 2
 1/14 legendavagyok01 ***** válasza:

DVD-video vagy sima fájl (mondjuk avi)?

Az asztali lejátszók nem feltétlenül ismernek fel bármilyen kódolású filmet, csak amit támogatnak. Meg kell nézni a leírásában, milyen kódolású legyen a kép- és a hanganyag, ami a konténerfájlban (avi, mkv, stb.) van.

2011. okt. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

iso-ba van


én ehhez nem értek

rámentem a társítására a dvd író programommal, ami a cdburnerxp és kiírtam 4x sebességgel

2011. okt. 2. 12:43
 3/14 A kérdező kommentje:

a dvd író leírásában?


hát már írtam ki régebben filmet 8xsan, ugyanilyen iso-s volt, és kb 15percenként akadt egy kisebbet, de ezen kívül minden rendben volt


ezért is gondoltam, hogy most 4xesen írom, és most hátha tökéletes lesz, de hát nincsen hang

2011. okt. 2. 12:45
 4/14 legendavagyok01 ***** válasza:
Az iso lemezkép. Mi lett belőle, amikor ki lett írva lemezre?
2011. okt. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

ezt hogy érted?

úgy írtam ki, hogy betársítottam

2011. okt. 2. 12:55
 6/14 legendavagyok01 ***** válasza:
Nézd meg, mi van a kiírt lemezen.
2011. okt. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

hát ha beleteszem a dvd-t a számítógépbe, akkor van egy audio ts és egy video ts mappa

az audio ts mappa üres

de ha elindítom a számítógépen a filmet, akkor van hang, minden rendben van


tehát szerintem a lejátszóval van valami, vagy az írással, ami nem tetszik a lejátszónak

2011. okt. 2. 13:00
 8/14 A kérdező kommentje:

szerinted ha 8x-osan újra kiírom, megoldódik a probléma?


(nem nagyon szeretnék dvd-ket pazarolni, ezért nem is kísérletezek, hanem kérdezek)

2011. okt. 2. 13:01
 9/14 legendavagyok01 ***** válasza:

Mivel szabványos dvd formátum, így elméletileg jónak kellene lennie. Az audio ts mappa általában üres, az nem gond.

Vegyél egy újraírható dvd-t ilyen esetekre, azzal lehet próbálkozni, kísérletezni.

2011. okt. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
mit gondolsz, írjam ki újra 8x-osan?
2011. okt. 2. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!