Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet látogatókat toboroz...

Hogy lehet látogatókat toborozni egy weblapra? Egyszerűen ötletem sincs már rá.

Figyelt kérdés

Kutyákról szól a weblapom,versenyek is vannak és nem azzal van a baj,hogy nem térnek vissza a látogatóim hanem az,hogy NINCSENEK látogatóim és nem tudom hol találok olyan embereket akiket érdekelnek a kutyák és szívesen néznék az oldalamat!

Mit tegyek?


2011. okt. 2. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk linkeld be ide, mert engem lehet, hogy érdekel.
2011. okt. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyszer belinkeltem,mert ez az első honlapom és kérdezni szerettem volna,hogy mi legyen még rajta,mert így nemjó és törtölték,hogy ne itt hírdessek... :s és szerintem most is törölnének és tiltatának,nem?
2011. okt. 2. 13:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Tölts fel egy kutyás videót youtubera és a leírásba rakd be a linket ami az oldalra mutat.
2011. okt. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet!Köszönöm,ma meg is csinálom a videót.
2011. okt. 2. 13:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudnám hogy az emberek miért olyan dolgokról csinálnak oldalt amiből már van másik 6000... Hova lett a kreativitás?
2011. okt. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert talán ez a téma érdekel és azért,mert 1 olyan kutyást oldalt nem tudnék neked mondani ami érdekes is számomra..ezért.
2011. okt. 4. 19:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Küldd el startlapra meg egy csomó linkgyűjtő helyre, cserélj linket más oldalakkal, szerkeszd a metatag-et okosan, használj SEO-t

persze ha nem valami ingyenes weblapkészítőn csináltad

2011. okt. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!