Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nincs hang a Windows7-en. De...

Tekila7 kérdése:

Nincs hang a Windows7-en. De miért? {Tudom, hogy már volt a kérdés}

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám hogy pár napja feltettem a Windows7-et és egyszerűen nincs hang. Mikrofon meg jó. Alaplapi hangk. Már frissítettem de így se. Amikor meg szeretnék drivert telepíteni (Realtek HD Audio)olyankor vagy hiányzik egy fájl vagy nem tudja leellenőrizni a driver gyártóját. Mi ilyenkor a teendő ? Alaplap: P5SD2-FM [x82] [(Alaplaphoz nincs CD)
2011. okt. 3. 07:26
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

[link]


A digitális aláírásra vonatkozó hibaüzeneteket meg hagyd figyelmen kívül.

2011. okt. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Háth besz***k... Én próbálhatok akár 100-at is feltelepíteni de egyik se. Te meg csak küldesz egyet és hopp! Lőn Világosság :D Kösz :)
2011. okt. 6. 14:55
 3/3 P.O.C. ***** válasza:
Figyi. Realtek ACL880 -as hangchip van az alaplapodon, ennek jónak kell lenni hozzá. Így a hiba a te készülékedben van, és nem a driver hibája.
2011. okt. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!