Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hy a számítógépem bekapcsolása...

Hy a számítógépem bekapcsolásakor ezt a hibaüzenetet irja ki "warning your computer case has been opening" milehet a hiba már sok hejen probáltam megoldást keresni de egyiket se tudtam ertelmezni?

Figyelt kérdés
SEGITSETEK LECI
2011. okt. 3. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:

A számítógéped házát felnyitották. (oldallapot levetted ?)

Biosban lehet ezt a figyelést lenyugtázni, szükség esetén törölni.

2011. okt. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem oldallapot nemvettem le egyik haverom okoskodott es "Setup" menuben alitott el valamit a biosnal (azota mar ujraraktam a gepet de ugye csak windows valtozott es ez meg windoz bejelentkezése elott irja ki) F1 et kell megnyomni egeyebkent es ugy lep tovabb
2011. okt. 3. 10:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Reseteld a BIOS-t a megfelelő beállításokra(set optimal settings vagy valami ilyesmi) majd mentsd el és lépj ki és viola.
2011. okt. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oks koszi megprobalom :D
2011. okt. 3. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!