Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy Asrock Z68 extreme 3...

KovácsBalázs kérdése:

Van egy Asrock Z68 extreme 3 alaplap, proci 1155 2. generáció i5 2500 de nem K hanem sima 2x4gb DDR 3 memória, Acer GD 245HQ, Asus ENGTX 560TI DCII videókártya mindent öszedugtam, de a monitor nem reagál csak narancs sárgát világít mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Rádugtad a videokártyára az extra tápcsatlakozót (6 v.8 tűs)

Van amihez 2 is kell. A tápod elbírja?

2011. okt. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a tápkábel rendben és a táp is elég izmos nézd meg a lap tetején a processzor tokozás melett van egy 8pines tápcsati.

na abba kell egy 4pines kábel.

2011. okt. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy 3.generációs az alaplapom 1155-ös alaplapnál minden jó volt még a monitor is rendesen világított itt van valami számláló power és reset de az 00 és pirosat világít
2011. okt. 5. 00:02
 4/4 anonim ***** válasza:

ugyan ez a problémám volt csak nekem a p67 pro3 alaplappal.

Amit írtam az oldotta meg.

2011. okt. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!