Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Leáll a gép...

Mit csináljak? Leáll a gép kilép, újraindul :S SŰRGŐS LÉCCI SEGÍTSETEK

Figyelt kérdés
Lassú és fos a gépem, amúgy jó gép csak nagyon lassú meg leáll néha kidob, újraindul, más minden lehetőt megcsináltam de semmivel sem jó, csináltam vírusirtást azt mondja hogy nincs, Akkor töredezettségmentesítést is csináltam de akkor is leáál, mit csináljak KÖNYÖRGÖM SEGÍTSETEK LÉCCIVEL. SŰRGŐS 13/L
2011. okt. 4. 20:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
"Lassú és fos a gépem, amúgy jó gép " Ezen behaltam.Nah a más minden lehetőbe mi is tartozik bele.Ok nincs vírusod.akkor lehet a táp szórakozik.Mivel feltételezem h nem tudsz leakasztani valahonnan 1 tápot (de elnézést ha tévedek),ha nem ez a gond megnézném h mennyire van kihasználva a CPU,leellenőrizném a többi alkatrészt, majd ha semmi gondot nem észlelnék újratenném a windowsot.Az én tanácsom:vidd szervízbe.Nemhiszem h TE képes v egyedü ill utasítások alapján megoldani a problémát.
2011. okt. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És valami olyan gyors könnyű megoldás amit ÉN is megtudok csinálni?? Az lenne a lényeg hogy egy játék ne laggoljon minden mozdulatra és ne lépjen ki a játékból 1 percenként mert ez így élvezhetetlen :(:(
2011. okt. 4. 20:48
 3/17 anonim ***** válasza:
A szervízet ajánlom. De lehetséges, hogy túlmelegszik a procid, ha ez a baj, akkor poros lehet a hűtőd. Vagy a tápod nem bírja már a terhelést. mennyi idős a géped, milyen az operációs rendszered és mi a gép márkája. Ezen felül milyen vírusirtót használsz (remélem nem törtet) és a töredezettségmentesítés előtt ugye lefuttattad a lemezkarbantartót???
2011. okt. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ahogy te is írtad szar a géped.Valószínűleg nem bírja a játékot ezért lép ki.Ha ezt eddig nem csinállta, esetleg a gameboostert ajánlanám.
2011. okt. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A gépem 10 éves de még így is jó gépnek számít. Levettűk róla a lapot szépen portalanítottuk az egészet, a márkája: valami Medion... És a töredezettség mentesítés előtt nem csináltam semmit :D Kellett volna??
2011. okt. 4. 20:54
 6/17 A kérdező kommentje:
Amúgy Avast van a gépemen
2011. okt. 4. 20:55
 7/17 anonim ***** válasza:

Először is, 10 éves gép az nagyon régi. Igaz, hogy azt mondod, hogy jónak számít, de az új frissítéseket, op. rendszereket nem ismeri fel, tehát kompatibilis velük. És egy 10 éves gépet nem biztos, hogy minden szervízben meg tudnak csinálni. Gondolom XP van rajta vagy Win 2000.


A töredezettség mentesítés előtt fontos, hogy lefuttasd a lemezkarbantartót, amit a Start menü, további progik fül, kellékek részén megtalálsz.


Az Avast egyébként nem rossz, de ugye nem tört? Mióta van fent a gépeden és mikor lett újratelepítve?

2011. okt. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy mit jelent az tört, aztán kb 1-2 éve lett újratelepítve a gép.
2011. okt. 4. 21:02
 9/17 anonim ***** válasza:

A tört az, hogy nem eredeti, hanem pl. letöltötted egy utorrent fájlként.


És milyen operációs rendszert használsz?

2011. okt. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
egyik kérdésre sem tudom a választ
2011. okt. 4. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!