Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem megy feljebb a...

Miért nem megy feljebb a letoltes 188kB nel. Idaig normalisan jottek a dolgok utorrentnel?

Figyelt kérdés
volt h 780kB al is jottek dolgok de most mar 2-3napja nem megy 180fole .......nem allitotam at semmit....csak a legelejen egy youtubos videorol 1.7 verzional az utorrentet..............ment is minden jol de most megint nem megy...........a 1.9 verzional is ezt csinalta akkor is 180folebb nem ment.......es a seederekel nincs baj mert ami jon 80-100 es 7 torrentet toltok.......ha lekapscolom oket es csak hagyom ami 100 jon az felugrik aztan 180 ra,de ha elinditom az oszesset csak 180ig megy
2009. ápr. 28. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:

én is a napokban figyeltem, hogy 25kn-al töltök fel max, holott olyan 80-100kb-al kellett volna.

viszont tegnap újratelepítettem az xp-t és így most megy minden normális sebességgel. Csak tippelni tudok, de szerintem valami program lassította vissza.

2009. ápr. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nezztem h mi zavarhatna be......de fogalmam sincs ezert felteszem a kepet rola h eppen mi fut..........2kepre jott ki kozvetlenul restartalas /utan van/

[link]

[link]


leinstalaltam az u torent 1.7 es felraktam egy 1.9beta at ugyan az a baj nem megy fel 190 fele

pedig egy olyan filmet is ujbol elkezdtem tolteni ami nagyon seedelnek ....30perc alat lent volt egy ket napja..de most :(

kerem aki latja a programok kozot ami fut h meik lehet ami bezavar vagy van valmi tipje h mitol nem megy normalisan a utorrent az irjon elore is koszonom

2009. ápr. 29. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!