Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nagyon fontos! Nem tudok...

Nagyon fontos! Nem tudok belépni a windows-ba. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Adott egy lenovo g550 laptop windows 7 home premium operációs rendszerrel.Most be akkartam kapcsolni a laptopot és be van állítva rajta jelszó,tudom hogy mi a jelszó de nem tudom beírni.Oda viszem a kurzort rá kattintok arra a gépelő sorra elkezdem gépelni a jelszót de nem írja be,mintha nem működne a billentyűzek,nem ír semmit,usb-s billentyűvel se ír.Mi lehet a baj?
2011. okt. 7. 17:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Mikor indul el a gép, menj be a BIOS-ba, az indulásnál kiírja, hogy melyik billentyűvel léphetsz be, általában a DEL, F12, F5 ezek, de kiírja mondom, ott nézd meg, hogy jó-e a billentyűzet, illetve, ha oda se lép be, akkor gáz van.

Tegyél be egy WIndows DVD-t és bootoljon be arról, ezt a BIOS-ba be tudod állítani, a BOOT menübe, elsődleges legyen a CD meghajtó, akkor arról indítja a windózt, hátha úgy jó.

2011. okt. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!