Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen ez a notebook (Fujitsu)?

Milyen ez a notebook (Fujitsu)?

Figyelt kérdés

[link]


Csak az idegesít, hogy 300 mbps a WLAN. De miért nem 802.11(b/g/n)?:/

Amúgy jó választás lenne? Játszani nem akarok rajta.


2011. okt. 9. 12:56
 1/6 anonim válasza:

A vidikártya nem a legjobb.

Én a helyedben már inkább ezt venném meg:

[link]

2011. okt. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 legendavagyok01 ***** válasza:
Megnyugtatlak. 802.11 b/g/n, mivel ez a szabvány. A 300 Mbps meg az n-es sebesség.
2011. okt. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Te most mit nem értesz ezen:


Wireless LAN: b/g/n 300mbps


Lehetőséget teremt wireless LAN access point vagy router hatókörébe érve annak hálózatához csatlakozni, illetve két laptopot rádióhullám segítségével számítógép-hálózatba kötni (ad-hoc). A különböző szabványok eltérő működési frekvenciát és maximális sebességet határoznak meg: 802.11b: 2,4 GHz, 11 Mb/s, 802.11g: 2,4 GHz, 54 Mb/s, 802.11n: 2,4/5 GHz, 248 Mb/s.

2011. okt. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jól van na, nem vagyok otthon a témában. Néztem azt a Samsungot is, de csak 2 év garancia van rá, és op. rendszer meg nincs benne. Mi a baj a videokártyával? Én csak sima netezésre meg filmnézésre használnám stb.
2011. okt. 9. 13:21
 5/6 A kérdező kommentje:
És köszi a válaszokat!
2011. okt. 9. 13:22
 6/6 anonim válasza:
Csak azért ajánlottam a samsungot,mert nekem is az van, és nagyon. Jó kis széria és szinte teljesen halk. Ár érték arányban biztos hogy ez a legjobb. A fujitsu nem olyan jó márka, semmire sincs 1 évnél hosszabb garancia:) Nézz utánna. Teljes körű garancia csak egy év, utánna már csak az alaplapra és pár dologra van. 1 év után már az aksira pl nincsen. Csak ezt nem tüntetik fel. De hát te választasz én csak ajánlottam:)
2011. okt. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!