Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Operációs rendszer telepítés...

Operációs rendszer telepítés mégis hogy?!

Figyelt kérdés
A problémám a következő lenne rendeltem egy laptopot ami kedden fog megjönni és eredetileg Linux van rajta, nahmost ha bebútolom majd a Win 7 X86-omat és telepítem akkor honnan szerzem be a drivereket a géphez stb, vagy a win7 alapból leszedi majd?
2011. okt. 9. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi bajod a Linux-xal? :/

Amúgy gondolom leszedi de ha nem akkor a mellékelt cd-n rajta van minden. Ha nem adtak cd-t akkor az AIDA nevű programot szedd le, nézd meg mi van a gépben és szedd le hozzá a drivereket.

2011. okt. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hogy mi a baj a Linuxszal? Teljesen új, a megszokott programok nem mennek rajta, nem lehet rajta játszani.

Nyugodj meg, ha nincsenek meg a megfelelő programok, ésmagától sem tölti le, akkor te még letöltheted a megfelelő oldalról.

2011. okt. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Felmész a notebook gyártójának oldalára és ott lesz az összes driver.


Első: talán az, hogy valami Linpus Linux-szerű dolog van rajta, amit minden jóérzésű ember azonnal lecserél.

2011. okt. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy észrevetted-e de Linux-ra eddig se gyártottak játékokat...
2011. okt. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
wine
2011. okt. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az nem olyan, és nem is megy vele minden.


Félre ne értsetek, szeretem a Linuxot, és van is nekem otthon, csak azt magyaráztam, hogyan gondolkodik az egyszerű felhasználó.

2011. okt. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gajcsu ***** válasza:
vin7 alapból használja az összes hardvert driver nélkül de nyugotan frissítheted a legújabb driverekel
2012. jún. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!