Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy win7 64bit ultimate-re...

Egy win7 64bit ultimate-re Realtek HD audio hangkártyához hogy csinálhatok hangot?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a K-lite_codec_pack_64bit_530.exe-t a K-lite oldaláról, mert Xp-m volt eddig és ott elég volt mp10 és kodec telepítése a driverek után.


Most megnéztem a drivereket W7 alatt és nem talált gondot a hangeszköznél (eszközkezelő)

MediaPlayer lejátszó van a w7-n és mellé tettem fel a codect... még sincs hangja.


nem vagyok ismert még a w7-ben.


2011. okt. 9. 20:03
 1/4 A kérdező kommentje:
a hangkeverőnél jelzi hogy van hang (zöld csík), mégse szól a zene sem a videó.
2011. okt. 9. 20:12
 2/4 A kérdező kommentje:

rájötttem mi lehet a gond, megnéztem a hangok beállítását a vezérlő pultban és azt írja nincs csatlakoztatva a Speakers (hangszóró), pedig be van hátul dúgva...


XP alatt van hangja, ha átjövök win7-re nincs...


mit csináljak, hogy a hátlapi csatlakozó felismerje a speakerst?

2011. okt. 9. 20:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán az lehet a gond, hogy a vezérlőpultban a "hang" beállítás alatt nem ugyanúgy van beállítva a két oprendszernél. Mert ha az egyiken sztereó beállítás van beállítva a másiknál meg 5.1, akkor nem ugyanaz a kimenet lesz beállítva ugyanannak az aljzatnak. Nem tudom érthető voltam-e. Más-más beállításnál más-más helyen "jön ki a hang". Ezt nézd meg...
2011. okt. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is küzdök ezzel, megkérdezhetem, hogy milyen márkájú az alaplapod, mert nekem a gigabyte-ossal nem volt semmi bajom, abban egy realtek 5.1-es hangkátya volt, de tönkrement egy viharban, így egy ismerősöm beletett egy régebbi ASUS alaplapot, abban csak 2.0-ás integrált kártya van és azóta én is így vagyok. minden bekapcsolásnál újra kell telepítenekm a realtek hd audio R2.65-ös drivert hogy legyen hangom. Nekem is ugyan úgy szoftveresen jól működik látszólag, de fizikailag nincs hang csak újratelepítés után. Egyébbként a google-be rákerestem win7 64 bit sound driver-re, és egy csomó angol fórumon is ugyan ezzel a hibával találkoztak, de igazán senki sem tudott rá megoldást. Nagy részben ASUS alaplapok voltak. Hát jobb híján majd feldobok egy 32 bit-es win7-et. Az Asus oldalán sincs driver fenn kerestem, csak vistához, az meg nem jó.
2011. okt. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!