Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Dell notebook AMD processzorra...

Dell notebook AMD processzorral jó döntés?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 20:24
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Pl. ez: [link]
2011. okt. 9. 20:26
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem ajánlanám. Mindenképpen a Sandy Bridge architektúra köré épülő processzorral szerelt laptopot ajánlom. Csak egy jó tanács.
2011. okt. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ezt a kommentet sok helyen olvasom. Amúgy ez az Intelt jelenti? És miért azt ajánlod?
2011. okt. 9. 20:29
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy alacsony fogyasztású processzor, viszont gyenge. Irodai munkára, weboldalak nézegetésére, filmnézéshez elegendő a teljesítménye.
2011. okt. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
attól függ milyen célből veszed. ez a gép nem erős, de a fogyasztása is alacsony, ezért ideális pl. hosszabb utazások alatt netezni vagy filmet nézni, esetleg egyetemen jegyzetelni töltés nélkül. viszont elsődleges gépnek, játszani vagy számításigényes munkára csak nagyon korlátozottan alkalmas, erre vannak sokkal jobb alternatívák
2011. okt. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Eddig i3as processzorban gondolkodtam, de sztem nekem felesleges, mert csak netezni, filmezni, tanulni akarok a laptoppal.
2011. okt. 9. 21:13
 7/11 anonim ***** válasza:
Ahhoz valóban felesleges egy i3. Viszont ma már egy i3-mal felszerelt gép sem kerül sokba, és ha nem terheled, akkor alacsonyan marad a fogyasztás. Így nyugodtan megveheted a Toshibát is.
2011. okt. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Honnan tudtad, hogy én vagyok a Toshibás kérdező?:D Bár igaz, már egy ideje nyüstölöm a kérdéseimmel a Számítástechnika - Egyéb kérdések kategóriát :D
2011. okt. 9. 21:26
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő a Laptopdiszkontból van.
2011. okt. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ha olcsó laptop kell 100 ezer körüli

akkor a AMD FUSION prceszorok jó választások

i3 azért drágább elégé.

2011. okt. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!