Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Epson színes nyomtató miért...

Epson színes nyomtató miért nem nyomtat csak feketében, ha a többi szín kifogyott, de a fekete majdnem fullon van?

Figyelt kérdés
holnapra beadandót kell csinálnom, és nem tudom kinyomtatni!! segítsetek!!
2011. okt. 12. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert így van írva a drivere!
2011. okt. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Leugrasz a legközelebbi tecsóba és veszel egy utángyártottat, vagy Copy Generali kinyomtatja /neten megnézed mennyiért/

Nekem ezért van mindig tartalék minden színből.

2011. okt. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
allitsd at a nyomtato beallitasnal, hogy csak fekete-feheret nyomtasson, ne szineset.
2011. okt. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Epson nem engedi akkor sem.
2011. okt. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. hiába állítom be, hogy csak fekete-fehérben nyomtasson, úgy sem megy.

akkora büdös nagy karót kaptam, öröm volt beírnom nekem is :D

2011. okt. 15. 22:12
 6/7 czvand válasza:
legközelebb veszek ilyen nyomtatót biztos nem epson lesz ennyi!!!
2011. nov. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Epson csak akkor nyomtat, ha az összes szín rendelkezésre áll /üzemkész/. Ez esetben beállíthatod, hogy csak a feketét használja. Sajna ez van. Chip Resettered ha van, az utángyártott patron estében a legtöbb esetben segít. Ügyeskedni kell!
2012. febr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!