Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy Huawei Ideos S7 Slim...

Van egy Huawei Ideos S7 Slim táblagépem és van fent rajta egy csomó alap program amit nem tudok letörölni pedig nem is kell nekem! Valami androidos program vagy vmi tippetek van, hogy ezt hogy tudnám megoldani?

Figyelt kérdés

Nem vagyok analfabéta az adroidhoz, a telefonom is android, de egyszerüen nem találtam semmilyen beállítást, ami tiltaná azt hogy az alap programokat le tudjam törölni!

(Opera, Twitter... stb.)

Köszi a segítséget!!


2011. okt. 13. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Pl Titanium Backup.
2011. okt. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, de mivel nem root-olt a táblagépem ezért ez a program sajnos hatástalan... :(

Am azt nem értem, h ez egy adatvisszaállító progi, szval h ezzel h tudtam vna bármit is törölni??

Azért köszönöm!

Esetleg más tipp?

2011. okt. 13. 17:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Törölni is lehet vele. Legalábbis én ezt használom, mást még nem próbáltam.

Nem tudom, van-e arra főzött rom, de az lenne a legcélszerűbb. Azt teszel bele, amit akarsz, így nem lesz benne semmi felesleges, és alapból rootolja is.

2011. okt. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!