Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Garanciás telefonomat akkor...

Garanciás telefonomat akkor is kicserélik ha én okozom rajta a hibát?

Figyelt kérdés
Pl. ha elejtem és betörik a kijelzője vagy ilyesmi.
2011. okt. 14. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt komolyan kérdezed?

Akkor miből élne a gyártó?

Gondolj utána: veszek egy telefont, 11 hónap után elejtem, ha mégse odavágom, betörik a kijelző, kapok másikat.

11 hónap után újat is elejtem..... és így tovább.

Nem, törésre sehol a világon nincs garancia, kivétel, ha valamit törhetetlenként vettél...

2011. okt. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor milyen esetben cserélik le?
2011. okt. 14. 12:59
 3/6 anonim ***** válasza:
2011. okt. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ha elfojt az érintőképernyő,meghibásodott rajta pl. az android rendszer,nem érzékeli a sim kártyát,nem szól rajta a hangszóró...stb szóval ha a telefon a te beavatkozásod nélkül romlott el
2011. okt. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy telefont garanciaidőn belül akkor cserélnek, ha nem javítható és:

Nincsenek rajta látható külsérelmi nyomok.

Nem kapott nedvességet. (Vannak belül nedvesség hatására elszíneződő "tapaszok")

Ha nem eredeti vagy hivatalos szoftver van rajta. (Ezt még gyakran működésképtelen készülékből is ki tudják olvasni)

És még van néhány ilyen "apróság" ami alapját képezi a gar.javítás elutasításának.

2011. okt. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ütésálló telefonod van, akkor valószínűleg garanciát vállalnak a sérülésekre, de sima, mezei telefonokon ilyen nincs.
2011. okt. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!