Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan írjam ki DVD-re a...

Hogyan írjam ki DVD-re a különböző formátumú filmeket?

Figyelt kérdés

Többször próbáltam már kiírni különböző filmeket,amiket torrent oldalakról töltöttem le,de sikertelenül,ert a DVD lejátszók nem ismerik fel!

Mindent Neroval írok!

Pl.Van egy mappa,aminek a neve a film címe,és azon belül található még egy mappa,aminek a neve Sample,és még sok fájl:hsf-face-xvid.r01,hsf-face-xvid.r02,stb...

Nem tudom úgy kiírni,hogy aztán lejátszható legyen!

Van olyan is,amikor a mappán belül van még 3 mappa,az egyik Sample,és még egy CD1 és egy CD2 mappa!

A válaszokat előre is köszönöm!


2011. okt. 14. 22:49
 1/5 A kérdező kommentje:
*mert
2011. okt. 14. 22:49
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés most vicc?
2011. okt. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem vicc!Nem vagyok gépzseni,és én sem hittem hogy ki fog rajtam egy írás,mert eddig minden rendben volt!De most nem játssza le a lejátszó/lejátszók,amiket kiírok!

Végül is azért van ez az oldal,hogy kérdezzek!!!

2011. okt. 14. 23:28
 4/5 A kérdező kommentje:
Elég dühítő,amikor berakom a lejátszóba a filmet,és csak egy mappa van,azon belül semmi!
2011. okt. 14. 23:29
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Töltsd le a WinRar-t, tömörítsd ki pket, aztán ha van CD-nként egy .AVI file-od, azokat írd ki.

2011. okt. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!