Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért zúg a dell laptopom...

Miért zúg a dell laptopom hűtője annyira hangosan, mikor nincs is túlforrósodva a gép? Néha csak úgy elkezdi ezerrel a pörgést, óra csendjében elég égő.

Figyelt kérdés
Ki kéne tisztítanom belülről, lehet sok por kerül a ventilátorba? Hogy lássak neki?
2011. okt. 17. 10:48
 1/6 anonim válasza:
Nem tudom, de az enyém is csinálja ezt néha(dell). Nem lehet, hogy sokszor van úgy, hogy vmi elzárja a levegő útját? Nem tud rendesen hűteni. Néha túlmelegedik.
2011. okt. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, erre mindig figyelek. Az enyimnek ilyen magasítottak a hátsó lábai, szal az alsó részen is mindig mozog a levegő, meg hátul is rendesen van elég hely. Én porra gyanakszom, hogy sok kerülhetett be, lehet szét kéne szedni, csak nem tom hogy kezdjek hozzá, meg nem lenne jó működésképtelenné varázsolni.
2011. okt. 17. 11:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Irigyellek a problémáidért.


Valószínűleg csapágyas lett a processzor hűtő ventilátorod. Pár ezer Ft ért kicserélik az első utadba eső számítástechnikai boltban. Kb fél óra várakozás mellett.

2011. okt. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mért irigyled?

csapágyas hogy let?

2011. okt. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, miért gondolod hogy csapágyas lett? És miért irigyled?

Amúgy nem pörög folyton hangosan a ventilátor, csak alkalmanként.

2011. okt. 17. 12:49
 6/6 anonim válasza:
akkor sztem poros. és ne egyedül kezdj hozzá, vidd szakemberhez!
2011. okt. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!