Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit ajánlanátok a házidogához?

Mit ajánlanátok a házidogához?

Figyelt kérdés
Suliban házidogát kéne írni a Windows fejlődéséről (kb.3 oldal), de nem használhatjuk az internetet, csak könyveket. Minimum 3 könyv kéne.Mit tudnátok ehhez ajánlani?
2011. okt. 17. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Heh, nagyon troll a tanárotok. :D

Régen voltak papír alapú számítógépes ismeretek könyvek, + keress régebbi számítógépes magazinokat (torrenten biztos találsz, az szerintem nem számít csalásnak). Bár én egyszerűen megírnám netes forrásból (a wiki felejtős).

2011. okt. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 legendavagyok01 ***** válasza:

Szerintem is internet lesz a megoldás. Csak nem másolni kell, hanem elolvasod, és leírod magadtól. Rengeteg anyag van fenn.

Viszont könyvből hiába van sok windows-os, az mind a kezelését/működését mutatja be.

Egyébként itt van egy csomó, hogy ha irodalomjegyzék kell, tudj írni:

[link]

2011. okt. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Skynet ***** válasza:

Segítsek?

Akkor parancsolj... Elmész a könyvtárba (a kérdésedből gondolom, még nem láttál olyat belülről), beiratkozol, aztán Számítástechnika részleg, s ott keresgélj!

S olyat írni, hogy elavult a tanár, hülyeség.. A régimódi talán jobb jelző, de nem helytálló akkor sem, mert ezért megy az elbutulás, mert az emberek csak kérdezneka neten, s meg sem erőltetik magukat, hogy keressenek, gondolkodjanak!

A tanárnak pedig igaza van, abban van munka, ha te keresel, s nem az internet mondja meg. Abból nem tanulsz!

2011. okt. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves Skynet!

Nem azért kérdeztem,mert nem akarok könyvtárba menni,hanem azért,hogy céltudatosan menjek a könyvért, és ne tébláboljak órákon keresztül. Csak gondoltam,hátha tud ajánlani valaki valami jó könyvet. Amúgy a tanárunk kb.30 éves, szóval nem idős.

2011. okt. 17. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!