Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Sony Vaio VPC-YB3V1E/S...

A Sony Vaio VPC-YB3V1E/S képes 5.1-es hang kezelésére és ezt meg lehet-e oldani valamilyen kábelátalakítóval (mondjuk HDMI? ), vagy vegyek egy külső hangkártyát hozzá (Creative Sound Blaster X-FI Surround 5.1 USB-ra gondoltam)

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy Sony Vaio VPC-YB3V1E/S notebookot, azonban nem szeretnék lemondani az eddigi 5.1-es hangzásról (genius SW-HF 5.1 5050 V2-m van). Az lenne a kérdésem, hogy képes-e a gép 5.1-es hang kezelésére és ezt meg lehet-e oldani valamilyen kábelátalakítóval (mondjuk HDMI?), vagy vegyek egy külső hangkártyát hozzá (Creative Sound Blaster X-FI Surround 5.1 USB-ra gondoltam). Ezekhez kapcsolódóan érdekelne, hogy mi a véleményetek a gépről és a hangkártyáról? A notebook 64bites rendszerű? Már amatőrnek számítok etéren, szóval bocs, ha marhaságokat kérdezek, kifogott rajtam az idő :D
2011. okt. 18. 12:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!