Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem enged kitörölni semmit a...

Nem enged kitörölni semmit a meghajtómról. Miért?

Figyelt kérdés
Újratettem a windows-ot nagy nehezen, mert hiányoztak fájlok, de sikerült. De, megmaradtak az előző windows-os fájljaim és nem engedi őket kitörölni. Össz-vissz 600 MB van a C: meghajtómon. Ha ki akarom törölni kiad egy hibaüzenetet, hogy hozzáférés letiltva, ellenőrizze, hogy nincs-e tele a lemez... És 2 windows.old mappám is van, mert kétszer próbáltam rátenni és harmadikra sikerült. Mit csináljak?
2011. okt. 18. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy kellett volna az oprendszert telepíteni, hogy előtte leformázod a partíciót és akkor üres lesz és nem marad rajta cucc. Próbáld meg elindítani csökkentett módban és úgy törölni az "OLD" mappákat illetve bootolj be egy CD-ről, amin van filekezelő és úgy biztos menni fog a törlés...
2011. okt. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm megpróbálom, de eddig azért nem formáztam mert autómatikusan felül írt mindent.
2011. okt. 18. 18:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha két Windows.old mappád is van, akkor mégsem írta felül. Formázni meg azért kell, mert igaz, hogy felülírja a régi ugyanolyan nevű file-okat, csak az oprendszer a hosszú hónapok alatt összeszed egy csomó egyéb szemetet, telepítesz egy csomó programot, na ezeket nem írja felül és nem is törli, tehát maradnak a vinyón, holott nem használja semmi és senki csak a helyet foglalja... Igen sok helyet...
2011. okt. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És most ha formázom akkor el se indul a windows? Mármint ha úgy csinálom, hogy van egy másik meghajtóm arra átmásolom a mostani windows mappát és formázom, majd visszateszem a c-be. Az nem jó?
2011. okt. 19. 19:02
 5/7 A kérdező kommentje:
Hogyan kell csökkentett módban újraindítani a windows-ot?
2011. okt. 19. 19:03
 6/7 A kérdező kommentje:
Jah és köszönöm a válaszokat :)
2011. okt. 19. 19:04
 7/7 A kérdező kommentje:

már megvan :)

De most kitöröltem a windows.old mappából a betűtípusokat is és most teljesen más betűtípusom van és nagyon rossz....

Lehet újrateszem az egészet formázással.

2011. okt. 19. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!