Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a baj a molten-wow.com on...

Mi a baj a molten-wow.com on letöltött world of warcraft-al?

Figyelt kérdés

1.Csináltam accountot

2.letöltöttem

3.Indítanám de nem a molten wowos indító van hanem az eredeti és olyan file-ok vannak a képeken amik nekem nincsenek mit kell ilyenkor csinálni hogy játszani tudjak?


2011. okt. 18. 16:27
 1/8 Pj0tr ***** válasza:
Fogod magad és bemész egy boltba kicsengeted a pénzt amennyibe kerül és telepítés után már játszhatsz is.
2011. okt. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom de a szerverek fizetősek az eredetin
2011. okt. 18. 19:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Igaz de ha megveszed a játékot törtre is tudsz vele menni, nekem is megvan eredetiben a Lich King és arról telepítem a WoW-ot, felpatchelem és mehetsz is játszani:D
2011. okt. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Pj0tr ***** válasza:

Bocsássad meg cinikusságomat, de te hol laksz?

Mert nálunk sajnos fizetni kell a kenyérért is. Sőt az internet sem ingyenes, pedig ott csak szolgáltatást kapunk és semmi kézzelfoghatót...

Egyébként félre ne érts. Tudom, hogy ez egy ilyen világ, de ha már arra nem képes, hogy fizess érte legalább annyi fáradságot vegyél, hogy alaposan elolvasod az oldalon a leírást, hogy hogyan kell megfelelően telepíteni, mit kell hol átírni és ne tátott szájjal várd a sült galambot. Nehogy már egy közösségi oldalon kérj meg valakit, hogy még azt is csinálja meg helyetted...

2011. okt. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nt elolvastam részletesen fórumot végigolvastam mit kell.
2011. okt. 19. 14:33
 6/8 A kérdező kommentje:
amúgy nem kértem hogy csinálja meg valaki más hanem mondja normálisan mert olyan az az oldal mintha japán lenne
2011. okt. 19. 14:35
 7/8 tramtram válasza:

Az az oldal egyáltalán nem olyan mintha japán lenne, és nekem el sem kellett olvasnom, hogy hogy kell beállítani, de te akkor elég újonc vagy a témában mert nem vágod. Ha leszedted akárhonnan peccseld fel addig ameddig kell. Ez most jelenleg a moltenen 3.3.5(12345) azt hiszem. Ha felpeccselted akkor keresd meg a játék mappájában a realmlist.wtf fájlt, nyisd meg jegyzettömbbel, és írd bele a Molten wowo realmlistjét ami a következő :(és egyben az oldalon megtalálható) set realmlist logon.molten-wow.com


Ha esetleg túlpeccselted akkor uninstall és kezzd el újra. Sok sikert. Ja és Paladinnal legyél, az eszedhez mérve még az is nehéz lesz neked. :)

2011. okt. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A legutóbbi válasz ért is valamit én csak ennyit kértem hogy magyarázzátok el hogy mit kell! és az a hiba hogy Nem pacheltem fel
2011. okt. 21. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!