Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az a büdös helyzet hogy a red...

Az a büdös helyzet hogy a red tube on véletlenül bejött nekem egy webkamerás csaj szóval előfordulhat hogy számlaszám megadása nélkül is rámverhetnek e valamilyen összeget ebből kifolyólag?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem adtál meg személyes adatot, akkor nem.
2011. okt. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem. Élő adás bejöhet, és nézheted is ingyen. Ezeknek az oldalaknak az a lényege, hogy aki fizet az láthat többet is a csajból, csalogatónak pedig ott van bárki számára az ingyen adás, ahol csak látod hogy ott van és ír a csaj. A nagy számok törvényéből adódóan minél több csaj elérhető, annál inkább találsz olyanokat akik akár félmeztelen vagy meztelenek, de mivel az is az ingyenes szobában zajlik, rád nem terhelhetnek semmit. Alapból nem vagy regisztrálva arra az oldalra, nem adtál meg semmilyen adatot.


Az interneten amúgy sem működik semmi előzetes fizetés nélkül. Ha valamilyen szolgáltatás fizetős, te addig nem látsz belőle semmit nem regisztráltál, azonosítottad magad és ki nem fizetted az árát. Ezért még csak véletlenül sem fog olyan eset előfordulni hogy te félrekattintasz és pörög valahol egy számláló - nem tudnák visszakövetni ezek az oldalak azonosítás nélkül hogy ki vagy, ezért nem is tudnák bizonyítani hogy te ott jártál és fizetned kell (most az IP-követés nem számít, hiszen azt lehet rejteni vagy hamis adatot küldeni).

2011. okt. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.Elindult egy másik ablakban egy webcam amin észrevettem hogy a számlálón 60 dolcsi volt..nem nem adtam meg személyes adatot,de ettől függetlenül tanultam az esetből,mert igen szepeg a seggm nehogy rácsesszek:(
2011. okt. 20. 21:34
 4/5 A kérdező kommentje:
Mégegyszer köszönöm a gyors választ:)
2011. okt. 20. 21:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, elsőre lehet félreérthető a felirat. Az a pénzszámláló azt jelzi hogy mások mennyit fizettek, és ha eléri a pénz a megszabott határt, akkor az ingyenes adás is véget ér. Aki fizetett annak megy tovább a fizetett tartalom, mindenki másnak pedig bezárja az ablakot.
2011. okt. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!