Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Bekapcsolás után kb 2 percig...

Bekapcsolás után kb 2 percig tudom rendesen használni a gépet, majd megdöglik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2perc után borzasztóan belassul ill nem hozza fel a netet...azon belül semmit nem jelenít meg.

Más a gépen lévő programokat tudok kezelni...azzal nincsen gond.

Xp-m van...2éves laptopom..

Mi a gond.vírus??

Van a gépen Avast ill most letöltöttem még egyet végigfuttatta a gépet,és minden ok...

Segítsetek légyszi mit töltsek le mit csináljak most??

Köszi


2011. okt. 21. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Futtatás->msconfig

Szedd ki a feleslegesen induló programokat.


CCleaner->szedd le és tisztítsd meg vele a gépet.


Advanced System Care 4->szedd le és optimalizáld vele a gépet.


Valamint futtass egy vírus- és féregkeresést.

2011. okt. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm!

már csinálom is

2011. okt. 21. 15:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha esetleg nem működik az a módszer amit az első válaszoló leírt, akkor valószínű, hogy hűtés hiba lesz és emiatt lassul be a géped.. Vidd el szervízbe, mert ez károsítja az alkatrészeket.. De speedfannal megtudod nézni a hőmérsékletet, ha 60-70 alatt van akkor minden rendben..
2011. okt. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

a futtatás megvolt,kiírt valamit amit el akar tüntetni valami Trója .......

Ennél tovább nem tudok menni..nem tudom a Ccleart sem letölteni mert időt mutat és itt megáll a dolog:-((

Garancia már lejárt...így marad a szerelő.....:-(((((((

2011. okt. 21. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!