Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tudtok az Ati Radeon Hd...

Mit tudtok az Ati Radeon Hd 2400Pro videokártyáról?

Figyelt kérdés

Kedden vennék egy AGP-s Ati Radeon Hd 2400Pro 512 mb-s videokarit.Tapasztalatotok vagy véleményetek?

Előre is köszi.De ugye nem sz.r?


2009. máj. 3. 23:17
 1/2 anonim válasza:
60%

Nem sz.r-e? Háát nem egy erőgép, de régebbi játékok futtatására nem rossz (mert gondolom játszani akarsz vele). Linux alatt nem tudom van-e támogatása, a Radeonok ilyen szempontból rosszabbul szerepelnek az nVidia kártyáknál.

Ha AGP-s karit keresel szerintem inkább a régebbi típusú, de erősebb x1950Pro-t válaszd. Szerintem még be lehet szerezni,és árban sincs különbség a kettő között, de a kereső a barátod.

2009. máj. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nézelődtem.Láttam,hogy futnak rajta újabbak is pl:Colin Mcrai Rally Dirt,Nfs Undercover,Gta 4(minimumba),Assassin's Creed,S.T.A.L.K.E.R mind a két része,The Godfather 2.,stb.,akkor csak nem lehet sz.r?

Amúgy nem Linuxom van,hanem Win Xp-m.

2009. máj. 4. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!