Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan csalhatnám vissza őket...

Hogyan csalhatnám vissza őket a honlapomra?

Figyelt kérdés

sziasztok. ázsiai sorozatokkal foglalkozó honlapom van. kezdetben még az elsők között csináltam honlapot, sokan ellátogattak, szerették a honlapot. azonban akik fanok egyre többen ismerték meg a sorozatokat, így a fanok között minden 2. embernek van egy ugyan ilyen témával foglalkozó lapja, sőt már ott többen is vannak mint az enyémen. örülök ha 1-2 ember feljön. mit tehetnék, hogy a régi életet vissza varázsoljam?

17L


2011. okt. 23. 18:47
 1/3 A kérdező kommentje:
mármint a honlapomra. neki vagyok keseredve hogy pár ember miatt minek is szerkesztem? a dizinél kiteszek magamért, max 1-2 ember megdicséri. rengeteg információ található az oldalon, 100 menüpont biztos van rajta, és szép , igényes és rendezett
2011. okt. 23. 18:49
 2/3 A kérdező kommentje:
de nagyon szeretek ezzel a témával foglalkozni:/
2011. okt. 23. 18:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá, de mindenképpen valamivel többet kell adnod, mint a többiek, hogy a te oldaladon legyenek a fan-ok...
2011. okt. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!