Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mkv-t szeretnék FLV-be konvert...

Mkv-t szeretnék FLV-be konvertálni, égetett felirattal. Hogyan?

Figyelt kérdés
Üdv. Szóval pontosabban azt szeretném kérdezni, hogy hogyan konvertálhatok egy Mkv fájlt FLV-be(x264) úgy, hogy a program az általam kitallózott feliratot "ráégesse" a videóra(ha lehet akkor a formázásokkal együtt). Jelenleg az AVS Video converter-t használom, de az a feliratokkal nagyon alap szinten boldogul. Létezik ilyen progi vagy csak álmomban? Előre is köszönöm a válaszokat.
2011. okt. 23. 19:39
 1/4 vagyokakilehetek ***** válasza:

próbáld ki a format factory programot.

[link]

2011. okt. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet, de már rég kipróbáltam ezt a programot.

1. Mindig ezt írja: Error 0xC0000094

2. Csak az FLV1 videó kódolót lehet használni, ami tapasztalataim alapján elég rossz minőséget produkál(kivéve ha a Bitrate-et felviszem valami nagy értékre, de az nagy mérettel is jár)

3. Ahogy észrevettem, azért hibás mindig, mert nem szereti ha belepiszkálok a "konvertálási profil" alap értékeibe, jelen esetben a felbontásba, fps számba.

2011. okt. 23. 19:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Most próbáltam ki a Format Factory-t egy rövid mkv-val és felirattal. Simán megcsinálta az flv-t, de nem állítottam rajta semmit, a felirat is rendben.

Nálam is háklis volt máskor az állítgatásokra, szerintem rossz beállításokat adtam.

2011. okt. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajna az állítgatások nélkül nem azt az eredményt kapnám amit várnék, ezért muszáj belenyúlnom(ami ugye hibát eredményez). Azért köszönöm a segítőkészséged!

Szóval, hogy ne térjünk el a témától... a kérdésem alapján tud valaki ajánlani valami megoldást?

2011. okt. 23. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!