Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek meik fenykepezo...

Szerintetek meik fenykepezo gep jobb? Canon A640, vagy egy fajta Sony?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 21:13
 1/4 CactusClone ***** válasza:
Ha ebben a kategóriában gondolkodsz, akkor mindegy. De kapsz még ilyet? A Canonok A800-nál indulnak.
2011. okt. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hmm ,nem tudom a neten nezegettem ,van elado hasznaltan persze ... es szeretnem tudni ,meik lenne a legjobb ,mert nekem egy canon A470 -m van es imadom a canont ,viszont teloba Sony ericsson-om van es imadom ,ezert nem tudok donteni
2011. okt. 24. 21:45
 3/4 CactusClone ***** válasza:

Használtat elkerülni! :) Lehet, hogy olcsóbban hozzájutsz, de ha meg valami baj van, nem biztos, hogy jól jössz ki belőle. És lehet, hogy így már drágább is, mint egy új.

Én továbbra is azt mondom, hogy mindegy. Ha meg vagy elégedve a Canonnal, használd nyugodtan továbbra is ennek a márkának a termékeit. Ha váltanál, a Sony is jó választás. Egyik sem noname, vagy feltámasztott márka, de nem a régi minőség (pl. Kodak) A helyedben összehasonlítanám a két márka egy-egy termékét, és amelyiket jobbnak találod, azt válaszd. Egy időben nekem is volt ilyen kompakt gépem, de aztán nőttek az igényeim, így nagyobbat választottam.

2011. okt. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ertem,koszi szepen
2011. okt. 25. 05:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!