Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha új asztali PC gépet akarok...

Ha új asztali PC gépet akarok venni milyent érdemes?

Figyelt kérdés
Ne legyen túl drága de jó legyen!
2011. okt. 25. 11:34
 1/7 P.O.C. ***** válasza:

50-60 eFt -tól a határ egészen csillagos ég. Szóval attól függ neked mi számít jónak, mire szeretnéd használni, és mennyi az összeghatár?

Valamint kellenek kiegészítők is? (Monitor, billentyűzet, egér, hangszóró, stb..)

2011. okt. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Monitor és a többi megvan! Csak itthoni használatra kell! Netezéshez és CD DVD íráshoz!
2011. okt. 25. 12:01
 3/7 P.O.C. ***** válasza:
Arra elég a legolcsóbb kategória is, mindjárt összeírok egyet.
2011. okt. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 P.O.C. ***** válasza:

Tessék:

[link]


Forrás: [link]

2011. okt. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nagyon jó!! Rendes vagy!
2011. okt. 25. 12:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Én az Intel Celeron helyett inkább Intel Pentium processzort vennék. Egy E5700 vagy E6600-ast, ezek közül is inkább az utóbbit, mert nem sokkal drágább E5700-as testvérénél, de jobb! :)


Az alaplap az úgy rendben van, viszont az 1333 MHz-t csak overclock-olva bírja, ahogy néztem. Alapból 1066 MHz-s.


A HDD szerintem nagyon jó, nekem is F3 Spinpoint van, 1TB-s, eddig jól viseli magát! :P


A memória pedig pont jó, mivel 1066 MHz-es, ahogy az alaplap is, tehát tökéletes.


A táp pedig, ha én jót néztem, 350 wattos. Szerintem egy 450 wattos jobb lenne, mert úgysem ad le pont 450 wattot, hanem kevesebbet. :)


A ház, optikai egység stb. a legkevesebbek... :P


Tehát SZERINTEM ez a konfiguráció jó, de én inkább Celeron helyett Pentium procit vennék, és egy 450W-s tápot.

2011. nov. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja, és ez a gép tökéletes netezésre, filmnézésre, zenehallgatásra, CD/DVD-írásra... és ha olyan proccesszor és táp kerül bele, amilyent említettem, még játszásra is. :)

Bár jobb és újabb játékokhoz már egy videókártya sem árt, de az jelen esetben elhanyagolható, úgy érzem. :D

2011. nov. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!