Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Utorrentes kérdés- Miért nem...

Utorrentes kérdés- Miért nem tölti fel?

Figyelt kérdés

Nos, lehet, h kicsit buta a kérdés, vagy én nem értek valamit, de nagyon jó lenne, ha valaki segítene.

Létrehoztam egy torrent fájlt, de a utorrent ezt letöltésként érzékeli, és nem feltölti. Szóval a kérdés az lenne, h hogyan tudnám feltölteni/megosztani, milyen beállítás kell hozzá?

Gondolom a kérdésből lejött, h lány vagyok, úgyhogy ilyen szinten válaszoljatok, kérlek! Előre is köszönöm!


2011. okt. 25. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Trackerek kellenek!!(Pl.Ncore) oda feltöltöd a torrent fájl-t.írj ha nem érted:D
2011. okt. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem ncore, de van torrentes oldal (vagy tracker, ha így hívják :), ahová fel tudom tölteni.

Nem tudom normálisan elmagyarázni, úgyhogy inkább itt egy kép, amit nem töröltem ki, az a kérdéses, hátha így jobban látszik. [link]

2011. okt. 25. 16:25
 3/4 A kérdező kommentje:
szóval ez az, amit én csináltam, és feltölteni szeretném, de ő valamiért letöltést mutat (ami ugye nem megy, hiszen nincs honnan)
2011. okt. 25. 16:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Feltöltöd az oldalra a torrentet, majd az ott lévő letöltések oldalon megjelenő saját torrentet letöltöd. Így kerül bele a passkey, és így látja a tracker hogy forgalmazol rajta adatot. Letöltöd a torrentet, megadod neki azt a mappát ahol a fájlok vannak. Mivel nálad 100%-ban megvan, ellenőriz (hashel) a kliens, majd miután megtalálta az összes adatot, letöltés helyett egyből feltölteni fog. Az adatfeltöltés pedig akkor indul el, ha majd kapcsolódik rád valaki.


(elvileg ezt minden torrentoldal leírja egy segítség/help menüben)

2011. okt. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!