Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan fejlesszem...

Kalos kérdése:

Szerintetek hogyan fejlesszem a gépemet?

Figyelt kérdés

A jelenlegi gépem:

CPU: AMD Athlon II X2 250 3GHz

RAM: 2GB DDR3 1333MHz

VGA: Asus Radeon HD5670 1GB 128bit DDR5


Én ilyen gépre gondoltam:

CPU: AMD Phenom II X4 965 3.4GHz

RAM: 6GB DDR3 1333MHz

VGA: Asus Radeon HD5670 1GB 128bit DDR5 (maradna az eddigi)


Szerintetek, ha így fejleszteném optimális lenne a CPU,RAM,VGA?

Túl erős, vagy túl gyenge lenne-e valamelyik?

Mit tanácsoltok?

Thx a segítséget előre is :)


2011. okt. 26. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Sem a procit, sem a ramot nem fogod megbánni, jó választás. A ram különösen, 6GB BŐVEN elég. Azokban a játékokban ahol eddig a ram / proci limitált téged, gyorsulni fog. Máshol nem. Aztán később még mindig vehetsz erősebb videókártyát, ha lesz rá.
2011. okt. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és majdnem elfelejtettem, de 6GB RAM mellé már /kötelező/ a 64-bites oprendszer, ha eddig nem ilyet használtál.
2011. okt. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

6GB ram az kicsit feleslegesnek tűnik, játéknál nem használod ki, de +2 azért jól jönne.


VGA se nem rossz, de nem is erős, szóval sztem még ezzel a procival sem gáz, az X4-es feleslegesen erős lenne magában, egy későbbi erősebb karihoz viszont jól jöhet.

2011. okt. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!