Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Help NAGYON FONTOS, ezt...

Help NAGYON FONTOS, ezt hogyan állíthatom be?

Figyelt kérdés

Asus v824 videókarim van 512 MB gyárilag de van olyan lehetőség hogy 1Gb-ig fel lehet húzni csak akkor elvesz a RAM-ból.

Na a kérdésem az hogy hol tudom azt beállítani hogy mennyit vegyen el a ramból? Ilyen kis csíkkal lehetett szabályozni amikor ujraraktam a gépet de nem tudom hol van az :S:S

PLS HELP

aki segit nagyon megköszönöm és plafonig pontozom :)


2011. okt. 27. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán a BIOSban, de ilyenről nem hallottam, vagy csak nemjól fogtam fel... :D
2011. okt. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mind1 azért köszi :S
2011. okt. 27. 17:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, olvastam hogy pl ATi kártyáknál van külön program amit az ATi gyártott, és csak addig lehet húzni amennyi a megengedett, mert ha túlhúzod, és nincs rendes hütése akkor mehet a szemétbe a géped..
2011. okt. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
persze nem ilyen occso utánzat heckelés hanem a gyári program huzza fel. csak nem tudom hol van de lehet hogy amikor a drivert installálom akkor a végén adja ki. vagyis több mint valószinü.
2011. okt. 27. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!