Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Call of Duty: Black Ops-ban...

Call of Duty: Black Ops-ban érdekes FPS gond (alább részletezve), mitől lehet?

Figyelt kérdés
Szóval az a lényeg, hogy BO multiban azt vettem észre, hogy max grafon (minden max ami csak van; 1920x1080), eléggé alacsonyka az FPS-em (40-50; néhok pl. Havana map közepén 25-30), mondom lejjebb veszem a grafot mert nem egy atomerőmű a gépem amúgyis. Lejjebb vettem a dolgokat, 1280x720, grafot Extra-ról Highra, AA-t 4-ről 2-re, anisotropic filteringet 0-ra, a többi maradt. Na az érdekes dolog ez után jött. Beléptem egy meccsre, és láss csodát, ugyanannyi FPS-em volt mint eddig. Na mondom ezt nem hiszem el, kiléptem, MINDEN létező beállítást a legalacsonyabbra tettem, 800x600-ra, belépek meccsre, és ugyanúgy 25-30-40-50 ha felnézek az égre 110 (limit 125). Ebben az egészben az a furcsa, hogy az eddigi játékok alapján ha valami nem futott jól maxon lejjebb vettem és jó lett. Na most ez itt nem így lett o_O. Ha valakinek van ötlete, hogy mitől lehet, vagy tapasztalt már ilyet, akkor légyszi segítsen! Mégegyszer hangsúlyoznám, hogy a grafikai beállításoktól függetlenül ugyannyi az FPS. Egyelőre is köszönöm a segítséget!
2011. okt. 27. 16:55
 1/1 Heckler ***** válasza:
Ezt nevezik processzorlimitnek. Nem a videokártya miatt megy ennyivel, hanem a processzor tud ennyit.
2011. okt. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!