Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Playstation 3 csak eredeti...

Playstation 3 csak eredeti játékokat visz az xbox meg nem? És mi a helyzet a Wiivel?

Figyelt kérdés

persze nem megpiszkált gépre gondolok hanem alapból

melyikhez olcsóbb a játék?


2011. okt. 27. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Wii-hez a legolcsóbb jelenleg a játékok, plusz a Wii csak eredeti játékokat futtat:-) Éljen a Nintendo!
2011. okt. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Minden konzol csak eredeti játékokat futtat.

Olyan 30 éve.

2011. okt. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
csak valaki azt mondta nekem hogy ne vegyek playstationt mert hogy ahhoz honnan lesz játékom. drágább hozzá?
2011. okt. 31. 16:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyáron vannak a játékok.

Wii-hez lehet olcsóbb, nem tudom.

2011. okt. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 nandras84 válasza:
Én Ps3at vettem, nem baj hogy csak eredeti lemezzel tudsz játszani. Igy legalább van értéke a használt játékoknak. Én majdnem minden játékot használtan vettem. Sok olyan forum, és üzlet van ahol megy a ps3 játék csere-bere biznisz:)
2013. júl. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Alapból természetesen minden konzol csak eredeti játékokat tud futtatni.


A PlayStation 3 másolásvédelmi technológiáját nem ismerem, de úgy tudom már azt is lehet moddolni hogy menjenek rajta a másolt játékok. Itt a legnagyobb gond ugye a Blu-Ray, ami bár már 7 éve létezik, még mindig nem nagyon terjedt el.


A Wii egy elég fura technológiát alkalmaz a másolásvédelemnél, ha jól tudom visszafelé olvassa a lemezt (kívülről befelé, normálisan ez belülről kifelé lenne), de ezt a konzolt is lehet moddolni, viszonylag könnyen.


Az Xbox 360-ra többféle moddolási technológia létezik. A legegyszerűbb a flashelés, ez viszi a másolt DVD-n lévő játékokat, de másra nem jó. Valamint létezik a JTAG/RGH, ami már mindent visz, és merevlemezről is lehet játszani játékokat.


Na de az árak...


A Wii-re tényleg a legolcsóbbak a játékok, azonban fontos, hogy Wii-re teljesen más témájú játékok jelennek meg általában, mint amit egy mai "gémer" szokott játszani. A Wii-re készült játékok azonban tényleg nagyon szórakoztatóak, főleg a különleges irányítás miatt, és a játékélmény sem az utolsó.


Az Xbox 360-ra és a PS3-ra viszonylag ugyanolyan játékok jelennek meg, kevés az exklúzív játék. Az árban sincs nagyon eltérés, talán egy nagyon kicsit drágább lehet a PS3-as játék előállítása, mivel a Blu-Ray lemez még ma sem nagyon olcsó. Bár azért ők nagy tételben veszik az ilyen lemezeket, tehát lehet náluk ez az ár elhanyagolható.

2013. szept. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!