Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért írja azt a "D" meghajtóm...

Miért írja azt a "D" meghajtóm hogy "ez a mappa üres" miközben majdnem tele van?

Figyelt kérdés
Van egy 500 gigás WD(WesternDigital) vinyóm ami 2 fele van osztva. Egy "C" és egy "D" meghajtóra. A "C" meghajtón van 40 giga azon van a windows, a "D" meghajtón meg 460 giga. Az a problémám hogy tegnap bekaptam egy vírust és újra kellett raknom a gépet. Amikor beléptem a "D" meghajtóba meglepődve láttam hogy üres a tartalom. De viszont azt írja a tulajdonságokban hogy a 460-ból csak 17,3 giga szabad területem van. És hiába járok itt esőtáncot nem jelennek meg a mappáim. Sajnos nagyon fontos dokumentációkat is tartalmaz a "D" meghajtó amikre még szükségem van. Hogyha tudja vki mi a problémára a megoldás annak nagyon megköszönném a segítséget.
2011. okt. 29. 11:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Hozzátenném hogy windows 7-em van, ha számít ez vmit...
2011. okt. 29. 11:45
 2/7 anonim ***** válasza:

Mert optimista, és bízik benne, hogy sok fér még oda :)

Lehet hogy egy lemezkarbantartó is megoldja a dolgot, akár a windowsé is, vagy valamilyen helyreállító lemezen találsz, pl a hiren's-en. Ha az nem elég, próbálkozhatsz valamilyen fájlvisszanyerő programmal, pl getdataback.

Az esőtánccal viszont vigyázz, ha jól csinálod és beázik a gép, zárlatos lesz.

2011. okt. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem segített :(( De azért kössz a segítséget
2011. okt. 29. 12:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Én mindig a legegyszerűbb megoldást próbálom ki elsőnek, mert beválik többnyire a józan paraszti logika. Én megpróbálnám feltenni az XP-t, és hátha megtörténik a csoda. Ha mégsem, marad a Recuva, vagy hasonló visszaállító program. Ha az se, maradnak a sámán-megoldások...
2011. okt. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: megérne egy próbát áttenni egy másik gépbe. (már ha van egy ismerős, aki engedi). A rendszer természetesen nem megy azon, de a partíciókat látnia kell. Ha ott jó, akkor érdemes lesz az előző újratelepítést megcsinálni
2011. okt. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Áttettük haverom gépébe de ott is ugyan úgy nem ismeri fel, ráadásul szerencsénkre ő is elkapta azt a vírust és neki is újra kellett tenni a windowst :D
2011. okt. 30. 15:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy szimplán rejtett lett minden?
2012. aug. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!