Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » NAGYON FONTOS! Twitter és...

NAGYON FONTOS! Twitter és Yamm régi regisztrációimat letöröltem régen, és még mindig megtalálható az adatlapom és a képeim is, amik állítólagosan már hónapok óta letörlődtek. MIT TUDOK TENNI AZÉRT HOGY LETÖRÖLTESSEM EZEKET, ÉS ELTŰNJENEK MÁSOK ELŐL?

Figyelt kérdés
A problémám az hogy a Yamm-os regisztrációm már több mint két éve nem törlődött le, pedig letöröltem magam, és még a képeim és az adatlapom is fenn vannak, viszont ha valami olyan menüpontba kattintanék hogy megnézzem, akkor ki is írja a böngésző, hogy sajnálom, de a kért oldal már megszűnt. Most is írtam a hibabejelentés menüpontban a Yamm-nak hogy töröljék le az adatlapom amikor már letöröltem a képeimmel együtt, mert nem szeretném mások nézzék a képeim, vagy esetleg visszaéljenek vele.A Twitteren viszont még érdekesebb a szituáció, mert ott is letöröltem az adatlapom, és az adatlapom már nem is jelzi ki, csak a képeimet, a twitpic-en.HOGY TUDOM LETÖRÖLTETNI MAGAM, HOGY ELTŰNJÖN MÁR VÉGRE?
2011. okt. 29. 20:44
 1/2 A kérdező kommentje:
Még ehhez az egészhez azt szeretném hozzátenni, hogy próbálgattam már letörölgetni mindenhogy, írkászoltam leveleket de soha semmi nem történt...:( De hogy a kedvesemmel egyek lettünk, gondoltam nem akarok semmi olyat hogy interneten megtalálható legyek és beis írtam a nevem a googleba és ott szembesültem ezekkel, hogy nem törlődtek le, akkor kétségbe estem, gyorsan próbálgattam mindent, de törlést még mindig nem tudtam produkálni. Idő mmúltával ellaposodott, és most közölték a kedvesem nemtudomkijei hogy engem megtaláltak interneten és vannak képek is stb. Szerelmem pedig kiakadt és persze összeveszés, és már nagyon elegem van ezekből a szarokból, hogy miért nem törlik le........ Segítsetek kérlek, hogy föltudok-e olyan szakembert keresni aki akár pénzért is de letudszedni az internetről, mert már nagyon idegesít.........:@:( Köszönöm a válaszokat előre is!!!:(
2011. okt. 29. 20:49
 2/2 anonim válasza:
Nálam is hasonló a helyzet. Jó lenne, ha valaki tudna válaszolni. Én a Twitterre regisztráltam régen, csak hogy megnézzem, mi ez a nagy felhajtás körülötte. Baromságokat írkáltam, aztán nem sokkal később letöröltem magam. A felhasználónevemet azóta elfoglalta valaki más. Mikor beírtam a nevemet a kersőbe, megtalálta ezt a szar Yamm.hu-t, aminek nem is adtam engedélyt, hogy a twitteremet egy az egyben átpakolja. Írtam nekik e-mailt, hogy takarítsák el onnan, de semmi választ nem kaptam. Most úgy döntöttem, amíg nem kapok választ, minden nap elküldöm azt az e-mailt, vagy ha ez sem válik be, akár naponta többször is elküldöm. Nincs ötletem.
2012. febr. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!