Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptophoz érdemes jó hangfalak...

Laptophoz érdemes jó hangfalakat venni (pl.2.1)? Hangkártya miatt.

Figyelt kérdés

Most a laptopom a hifire van kötve, és elég jó a hangja, de még szebb hangot szeretnék, nameg sub-woofert. Az a kérdésem, hogy lenne-e ennek értelme, vagy a laptopokba alapból alacsonyabb minőségá hangkártyákat tesznek, és nem tudna vele a jó hangfal mit kezdeni? Remélem értetek.

Conextant cx20671 smartaudio HD - Ilyen hangfalam van.

18/L


2011. okt. 30. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan hangfalakra neked nincs pénzed, ahol a hangkártya lesz a szűk keresztmetszet.

A 2.1 jó dolog, puffogjon a zene (sokaknak ez számít), de az igazi egy 3utas hangfal lenne egy minőségi végfokkal

mp3-hoz meg amúgy is mindegy...

Fadobozos Genius-ok között nézelődj, azoknak jó az ár/érték aránya, erősen és tisztán szólnak

2011. okt. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Természetesen nem valami ultradrága hangfalakra gondoltam, csak nem voltam azzal tisztában, hogy a laptopos hangkártyák jók-e, ezért a kérdés ezen része.


Igen, szeretném, ha szép lenne a basszus, bár nem elektronikus zenét hallgatok, ami főleg puffog, hanem metált, de ugye ott is vannak jó emberes mélyek :)


A háromutas hangfal az milyen?

2011. okt. 30. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!