Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptopomon egyik percről a...

18fasd kérdése:

A laptopomon egyik percről a másikra elment a hang, hogyan tudnám megoldani?

Figyelt kérdés
Tegnap gépezés közben elment a hang és a tálcán az óra mellett az ikonon megjelent egy X a hangszóró mellet. Csináltam rendszervisszaállítást, ami működött is tökéletesen, de 20 percre rá megint elment és mostmár az se segít és a realtek se jön be, nincs letiltva, nem álítgattam semmit se, gondolom ha visszajött már egyszer nem hardver hiba hanem szoftver, nem vírus az biztos. Újra telepítés lehet segítene, de nem tudom lementeni az adatokat, így szeretném ha anélkül meg lehetne oldani a problémát. Próbálkoztam a realtek újratelepítésével is. Kérlek segítsetek.
2011. okt. 31. 00:43
 1/2 anonim válasza:
Mi az az x ? Vírusírtás lehet jó lenne.
2011. okt. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vidd el a laptopot oda, ahol vetted, mondd meg nekik, hogy mi a baj és ők szervízbe küldik. A laptop hangszórója beadta az unalmast.
2011. okt. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!